Náš příběh

VŠE PRO NEVĚSTY

Naše myšlenka se odvíjela od našeho svatebního salonu, který úspěšně provozujeme již 25 let a to svatební salon DAGMAR ZMEŠKALOVÉ. Jelikož jsme jeden z nejvyhlášenějších salonů na Moravě, chtěli jsme dopřát nevěstám více služeb. Jedinou překážkou pro nás byly prostory, které pro náš nápad nebyly dostatečně velké. 

Ačkoliv se nám celá ta léta dařilo salon provozovat v Uničově, rozhodli jsme se vše přesunout do Šumperka, kde jsme pro celý náš projekt našli ideální prostory. Po necelém roce rekonstrukcí se konečně naše plány staly skutečností. A tak jsme měli možnost 1.11.2017 otevřít luxusní centrum ESTELLE. Ve vlastních prostorách jsme na 200m otevřeli jak náš svatební salon, tak ostatní služby pro ženy. Pod jednou střechou tak najdete kosmetiku, kadeřnictví, solárium, bělení zubů, přístrojové hubnutí a spoustu dalších zajímavých možností.

Pro naše nevěsty máme speciální balíčky upravené každé nevěstě na míru tak, aby svůj svatební den prožila podle svých představ. 

Balíčky a procedury však může využít kdokoliv, kdo by měl o naše služby zájem, vyjímkou nejsou ani muži, kteří rádi dbají o svůj vzhled.  Ať už se jedná o bělení zubů, opálení nebo odpočinek po náročném sportovním výkonu v lymfatických kalhotách.

Ať chystáte svatbu nebo si u nás chcete jen odpočinout, bude o Vás královsky postaráno.

Dagmar Zmeškalová, Miroslav Zmeškal

- majitelé svatebního salonu a centra Estelle
Projděte se centem Estelle