Dostaňte se do formy

BEZBOLESTNÉ HUBNUTÍ

Patříte k těm, které nebaví dřít hodiny v posilovně? Chcete se zbavit celulitidy? Nebo naopak cvičíte, ale nemůžete se zbavit problematických partií?

Máme pro Vás několik variant, jak s přebytečným tukem zatočit.Zmražení tukových buněk

KRYOLIPOLÝZA


Garantuje Vám spokojenost a výsledky! S touto metodou je v našem salonu spokojeno více jak 85% zákazníků!
Úbytek 3-6 cm po jedné aplikaci!

Jedná se o nasátí tukové tkáně, která je následně zmražená až na -5° C. V průběhu až 90 dní se potom tyto tukové buňky postupně uvolňují a odplavují z těla.

Jedná se o neinvazivní metodu srovnatelnou s klasickou liposukcí.


Liposukce ultrazvukem

LIPOSONIX

Jedná se o nejnovější metodu neinvazivní liposukce. Nová a účinnější metoda než všechny doposud dostupné. Jedná se o metodu vysoko fokusovaného ultrazvuku. Tato ultrazvuková energie je současně nejprodávanějším procedurou na omlazení - znáte ji také jako Ultherapii.

Jde o čtyřpólový, ultrazvukový paprsek, který proniká do tukové tkáně v hloubce 1,3 cm a odděluje ji od ostatní tkáně. Mimo jiné stimuluje kolagen, což má efekt v podobě jemnější, vyhlazené pokožky v místě zákroku. Tyto ultrazvukové svazky pronikají hluboko - až k tukové vrstvě, aniž by poškodily epidermis a další vrstvy. Vysoká teplota ultrazvuku permanentně "rozehřeje" tukovou vrstvu a zničí tukové buňky. Ty odejdou metabolickou cestou z těla ven jakožto odpadní látka, a to v průběhu 8 - 12 týdnů. Vedlejším efektem může být v místě zákroku modřina, což ale naopak svědčí o účinnosti zákroku.Zbavte se celulitidy

LYMFODRENÁŽE

Lymfatické masáže jdou poslední době hodně dopředu. Jednak mají výborné účinky z kosmetického hlediska, ale také se velmi uplatňují ve zdravotnictví. Z kosmetického hlediska se podílejí především na odstranění celulitidy.

Cílem metody je podpora detoxikace organizmu, zformování postavy a zredukování tuku, zejména obvodů v problémových partiích těla jako jsou stehna, hýždě, boky, břicho, bochánky na zádech či zadní část paží, a to až o několik centimetrů během kompletní kůry.